istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Müşteri Hizmetleri
850 811 32 60

Sepetim0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

LEXPERA ÜCRETSİZ ÖĞRENCİ ÜYELİĞİ

Lexpera'ya tamamen ücretsiz Öğrenci Üyeliği yaparak, Hukuk Market alışverişlerinizde büyük indirimler yakalayabilirsiniz. Eğer bir hukuk fakültesinde lisans öğrenciyseniz, öğrencilik hayatınız boyunca hem Lexpera'nın üstün özelliklerinden ücretsiz olarak faydalanabilir hem de Hukuk Market'te yapacağınız tüm alışverişlerde anında indirimler kazanır, 400 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanırsınız.

Lexpera Öğrenci Üyeliği durumunuzu görmek için hesabınıza giriş yapınız.

Ücretsiz öğrenci üyeliğinizi başlatmak için;

1 - Lexpera Öğrenci Üyeliği* Başvuru Formu'nu doldururarak başvurunuzu yapın: https://www.lexpera.com.tr/uyelik-destek/ogrenci
2 - Henüz yapmadıysanız, yukarıdaki başvuruda kullandığınız e-posta adresinizle Hukuk Market üyeliğinizi yapın:
https://www.hukukmarket.com/customer/account/create/

Notlar:
* Lexpera Öğrenci Üyeliği başvurunuz bir iş günü içerisinde değerlendirilecek ve üyelik koşulları varsa onaylanacaktır. Hukuk Market indirim ve avantajlarınız, üyeliğinizin onaylanmasının ardından bir saat içerisinde otomatik olarak tanımlanacaktır.
** Ücretsiz öğrenci üyeliği, Türkiye'de eğitim veren hukuk fakültelerine kayıtlı lisans öğrencilerinin eğitim amaçlı kullanımları içindir. Söz konusu üyelikler, hiçbir surette, Lexpera'dan ticari veya mesleki amaçlı eğitim dışı kullanım hakkı vermez. Üyelik bilgilerinin üçüncü kişilerle paylaşılması, üyeliğin iptalini ve On İki Levha'nın uğrayacağı olası zararlardan sorumlu tutulmanızı sonuçlayabilir.
*** Lexpera Öğrenci Üyeleri aynı üründen en fazla 2 adet sipariş verebilirler. Üyeliğin sahibi gerçek kişi dışındaki kişi ve kurumlar adına fatura tanzim talepleri kabul edilmemektedir. On İki Levha, bu kuralları ihlal eden siparişleri iptal etme ve bu tür siparişlerin verilmesinde kullanılan öğrenci üyeliklerini sonlandırma hakkına sahiptir.


BİZ KİMİZ?


Çağdaş ve kaliteli hukuk yayıncılığının öncülerinden olan On İki Levha Yayıncılık A.Ş. basılı ve dijital yayınlarıyla hukukçuların hizmetinde


Türkiye’nin en kapsamlı hukuk veri tabanı LEXPERA, hukuki araştırmalarınızı online olarak yapabilmeniz için tasarlanmış, kullanımı kolay ve güvenilir bir Hukuk Bilgi Sistemi’dir. İçeriğindeki, tam metin hukuk kitapları, makaleler, şerhler, inceleme yazılarından oluşan zengin Literatür kaynakları ile Mevzuat, İçtihat, Dilekçe, Sözleşme ve Yazışma Örneklerine tek arama sonucunda birbiriyle bağlantılı olarak erişilebilirsiniz..


Hukukmarket.com, tüm hukuk yayınlarını bulabileceğiniz ve Türkiye’nin her yerinden sipariş verebileceğiniz online hukuk kitabevidir.