Müşteri Hizmetleri
850 811 32 60

Sepetim0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

ŞİPARİŞ & TESLİMAT

Kargo Ücretleri:

Aras Kargo: Türkiye sınırları içerisindeki bütün konumlar için sipariş başına 30 TL. Lexpera Öğrenci Üyeleri için 100 TL ve üzeri siparişlerde, Lexpera Ücretsiz Üyeleri ile Lexpera Standart, Profesyonel ve Profesyonel+ Aboneler için 250 TL ve üzeri siparişlerde, diğer üyeler için 500 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz.
Yurtiçi Kargo: Türkiye sınırları içerisindeki bütün konumlar için sipariş başına 60 TL. Tüm üyeler için 1.250 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz.

Siparişlerinizin Kargoya Verilmesi:

Siparişleriniz kural olarak izleyen iş gününde kargoya verilir. Yılda bir iki kez düzenlenen kampanyalar ve akademik dönem başları gibi yoğunluğun sipariş hazırlama kapasitemizi zorladığı dönemlerde bu süre uzayabilmektedir. Siparişinizde yer alan ürünlerden temin edemediğimiz olursa bu hususu gecikmeden tarafınıza bildiririz. Sipariş durumunun bir süre değişmemiş olmasını, tedarik sıkıntısı olarak yorumlamayınız.

Teslimat Süresi:
Teslimat süresi, büyük şehir merkezleri için çoğunlukla 1 gündür. Büyük merkezler dışında kalan bölgeler için teslimat süresi iki güne çıkabilir.
Hava koşullarına, yol durumuna ve önceden öngörülemeyecek olağanüstü durumlara bağlı olarak teslimat süresi uzayabilir.

Notlar:
7 gün içinde havalesi yapılmayan Banka Havalesi/EFT siparişleri iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartınızdan sipariş tutarının tahsil edildiği ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Bu açıdan Banka Havalesi/EFT ile yapılan ödemelerin havale bildirim formu kullanılarak tarafımıza bildirilmesi özellikle önem taşımaktadır.
Sipariş vermenizden sonra teslimat yapılmasına kadar geçen süreçte sizinle iletişim kurmamız gerekebilir. Bu bakımdan sabit telefon ve / veya cep telefonu numaralarınızı sistemimize kaydetmeniz önemli ve zaman kazandırıcı bir husustur.

Kargo Takibi
Siparişinizin gönderilmesini takiben size email ile bir takip numarası verilir ve online olarak siparişinizin kargo aşamaları hakkında bilgi edinmeniz sağlanır.
Kargonuzun durumunu sorgulamak için Sipariş Takip sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Olumsuz durumlarla çok nadiren karşılaşılsa da, mevcut haklarınızın kaybolmaması için :
Siparişinizi kargo şirketi personelinden teslim alırken; paketin açılmamış ve hasarsız bir durumda olduğundan emin olun. Aksi bir durumda, paketi teslim almayınız. Dilerseniz kargo şirketinin yerel şubesi ile görüşün ve zabıt tutulmasını sağlayınız.


BİZ KİMİZ?


Çağdaş ve kaliteli hukuk yayıncılığının öncülerinden olan On İki Levha Yayıncılık A.Ş. basılı ve dijital yayınlarıyla hukukçuların hizmetinde


Türkiye’nin en kapsamlı hukuk veri tabanı LEXPERA, hukuki araştırmalarınızı online olarak yapabilmeniz için tasarlanmış, kullanımı kolay ve güvenilir bir Hukuk Bilgi Sistemi’dir. İçeriğindeki, tam metin hukuk kitapları, makaleler, şerhler, inceleme yazılarından oluşan zengin Literatür kaynakları ile Mevzuat, İçtihat, Dilekçe, Sözleşme ve Yazışma Örneklerine tek arama sonucunda birbiriyle bağlantılı olarak erişilebilirsiniz..


Hukukmarket.com, tüm hukuk yayınlarını bulabileceğiniz ve Türkiye’nin her yerinden sipariş verebileceğiniz online hukuk kitabevidir.